UPOZORŇUJEME NA POVINNOST DODRŽOVAT VŠECHNY POKYNY OBSAŽENÉ V USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 11. února 2021 č. 121 o přijetí krizového opatření.
Upozorňujeme a vyzýváme všechny žáky, jejich zákonné zástupce, zaměstnance školy a ostatní osoby, aby v souladu s uvedeným usnesením Vlády ČR dodržovali povinnost používat jako ochranný prostředek dýchacích cest zdravotnickou obličejovou masku (chirurgická rouška) nebo respirátor či polomasku bez výdechového ventilu s filtrační účinností minimálně FFP2, KN95 nebo N 95, a to:
a) ve všech vnitřních prostorech školy;
b) na všech ostatních veřejně přístupných místech a veřejných prostranstvích, kde dochází na stejném místě a ve stejný čas k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 2 metry, nejedná-li se výlučně o členy domácnosti.

Datum vložení: 12. 2. 2021 12:30
Datum poslední aktualizace: 12. 2. 2021 12:32