Výpisy vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/2021

Výpisy vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/2021 se dne 28. 1. 2021 vzhledem k uzavření školy a distanční výuce vydávat nebudou.
Pololetní hodnocení najdete ve školním informačním systému Škola OnLine, záložka Hodnocení - Výpisy hodnocení - Hodnocení žáka/studenta. Známky za 1. pololetí jsou v posledním sloupci napravo (sloupec je modře podbarven).

Vzhledem k omezením osobní přítomnosti žáků na vyučování v základních a středních školách plynoucím z krizových opatření vlády v souvislosti s epidemií covid-19, která v platnosti i poslední vyučovací den prvního pololetí (28. ledna 2021), ministerstvo opatřením obecné povahy prodloužilo termín pro předání vysvědčení nebo výpisu z vysvědčení až na dobu, kdy bude možná osobní přítomnost žáků na vyučování. Vysvědčení za první pololetí nebo výpis z vysvědčení může tedy škola předat žákům i po posledním dnu období školního vyučování v prvním pololetí školního roku 2020/2021, nejpozději však třetí vyučovací den, kdy je možná osobní přítomnost žáků na vzdělávání. Škola však vždy sdělí 28. ledna 2021 obsah vysvědčení nebo výpisu z vysvědčení žákovi a zákonným zástupcům (například formou zpřístupnění ve školním informačním systému, nebo prostým sdělení výsledků vzdělávání v jednotlivých předmětech apod.) a vysvědčení nebo výpis předá žákovi při nejbližší možné příležitosti, kdy bude povolena osobní přítomnost žáků na vzdělávání.

Datum vložení: 27. 1. 2021 8:25
Datum poslední aktualizace: 29. 1. 2021 14:38