Od 7. 12. 2020 se budou prezenčně, tj. ve škole, vzdělávat žáci 1.A, 1.B, 2. třídy, 3. třídy, 4. třídy, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 8. třídy, 9. třídy a třídy 1.C.

Pro žáky 7.A a 7.B platí od 7. 12. do 11. 12. 2020 POVINNÉ vzdělávání distančním způsobem.

Zeměpis

Zajímavé odkazy:

"Na těchto stránkách o zeměpisu naleznete spoustu zajímavých informací o všech zemích světa. Pro výběr státu vyberte počáteční písmeno země (nahoře nebo dole), použijte vyhledávání nebo vyberte kontinent, ve kterém se stát nachází. Informace o některých zemích můžete použít jako referát do zeměpisu nebo jimi nahradit školní učivo. Zeměpis se tak pro vás stane zábavou."

"Geografický server zeměpis.com vám nabízí zeměpisné informace o všech zemích a kontinetech světa. Naleznete zde mapy světa a informace o sociální, matematické, fyzické a politické geografii České republiky i světa."