Zeměpis

Zajímavé odkazy:

"Na těchto stránkách o zeměpisu naleznete spoustu zajímavých informací o všech zemích světa. Pro výběr státu vyberte počáteční písmeno země (nahoře nebo dole), použijte vyhledávání nebo vyberte kontinent, ve kterém se stát nachází. Informace o některých zemích můžete použít jako referát do zeměpisu nebo jimi nahradit školní učivo. Zeměpis se tak pro vás stane zábavou."

"Geografický server zeměpis.com vám nabízí zeměpisné informace o všech zemích a kontinetech světa. Naleznete zde mapy světa a informace o sociální, matematické, fyzické a politické geografii České republiky i světa."