Školní psycholog

Pozici školní psychologa aktuálně zastává Mgr. Jitka Škrabánková, která je bohužel v dlouhodobé pracovní neschopnosti.

Náplň práce školního psychologa

Úkolem psychologa v podmínkách školy je vedle individuální případové práce s žáky z podnětu školy či rodiny také práce s žákovskými kolektivy. Školní psycholog se účastní aktivit směřujících k prevenci patologických projevů chování, sledování žáků ohrožovaných výukovým či výchovným selháním. Je k dispozici rodičům žáků v oblasti poradenství nebo pomoci v překonávání obtíží souvisejících se školní prosperitou dítěte. Spolupracuje s výchovným poradcem školy a metodikem prevence. Ve spolupráci s místně příslušným OSPOD, PMS či PČR řeší individuální problémy žáků.

EDUROAM

Základní škola v Teplé je připojena k síti eduroam. Ve škole je vysíláno essid eduroam, ověřování je prováděno protokolem 802.1x.

Nastavení počítače pro práci s 802.1x naleznete na eduroam.cz . Pro úspěšné ověření a následný přístup k internetu potřebujete znát uživatelské jméno a heslo. Tyto údaje získáte u správce sítě své domovské organizace.

Základní škola v Teplé is connected to the eduroam network. The essid eduroam is broadcasted here. Authentication is based on the 802.1x protocol.

You need valid user credentials for successful login to the eduroam network. You should obtain these credentials as well as documentation for client device configuration and user support at your home institution.