Základní škola v Teplé, příspěvková organizace
Základní škola v Teplé,p.o.

Zaměstnanci školy

Personální obsazení školy

  • Ředitel školy - Mgr. Jan Soulek
  • Zástupkyně ředitele školy - Mgr. Petra Popovičová
  • Výchovný poradce - Mgr. Bc. Jitka Rudolfová
  • Metodik prevence sociálních patologických jevů pro 1. stupeň - Mgr. Hana Janischová 
  • Metodik prevence sociálních patologických jevů pro 2. stupeň - Mgr. Klára Janischová
  • Školní sociální pedagog - Bc. Eliška Bílková
  • Školní psycholog - Mgr. Jitka Škrabánková
  • Hospodářka školy - Olga Semerádová
  • Účetní školy - Ing. Bc. Renata Kuncová
  • Mzdová účetní - Bc. Renata Dudlová

Třídní učitelé

  • Přípravná třída - Jana Lukášková
  • 1.A - Mgr. Pavla Tesařová
  • 1.B - Mgr. Lucie Kubáňová
  • 2.A - Kateřina Šťávová
  • 2.B - Soňa Cibulková
  • 3.A - Mgr. Hana Janischová
  • 3.B - Sára Svobodová
  • 4.A - Mgr. Martina Vlčková
  • 4.B - Mgr. Jana Soulková
  • 5. - Mgr. Petra Popovičová
  • 1.C - Mgr. Klára Janischová
  • 6.A - Ing. Martina Šindelářová 
  • 6.B - Bc. Jana Ondreičková
  • 7. - Mgr. Michaela Neužilová
  • 8.A - Mgr. Stanislava Srpová
  • 8.B - Mgr. Jan Flekal  
  • 9. - Mgr. Šárka Gabriková
  • 2.C - Mgr. Jitka Rudolfová

Učitelé bez třídnictví

  • Jana Hlavatá - učitelka 1. stupně
  • Kristýna Štefanská - učitelka 1. a 2. stupně
  • Ing. Jaroslav Kepl - učitel 2. stupně
  • Jana Lukášková - učitelka 2. stupně
  • Mgr. Václav Růžek - učitel 2. stupně
  • Bc. Adéla Soulková - učitelka 2. stupně
  • Bc. Radek Toth - učitel 2. stupně

Asistenti pedagoga

  • Vlasta Kuboušková - asistentka - přípravná třída
  • Kateřina Kanalošová - asistentka 1. stupně - 1.A
  • Monika Kožušková - asistentka 1. stupně - 1.B
  • Jana Bodišová - asistentka 1. stupně - 2.B
  • Markéta Adamcová - asistentka 1. stupně - 3.A
  • Veronika Chudá - asistentka 1. stupně - 4.A
  • Vladislava Hromková - asistentka 1. stupně - 1.C
  • Naděžda Mezerová - asistentka 2. stupně - 6.A
  • Renata Kančevová - asistentka 2. stupně - 7. třída
  • Jarmila Adamová - asistentka 2. stupně - 8.A
  • Kristýna Danielová - asistentka 2. stupně - 8.B
  • Zuzana Stojkovičová - asistentka 2.C

Školní družina

  • Eva Pivoňková - vedoucí vychovatelka
  • Dana Purkytová - vychovatelka
  • Kristýna Štefanská - vychovatelka
  • Jana Bodišová - vychovatelka
  • Vladislava Hromková - asistentka vychovatele

Provozní zaměstnanci

  • Jiří Vopička - školník
  • Diana Rychtaříková - uklízečka
  • Martina Rudolfová - uklízečka
  • Eva Křížová - uklízečka  

Školní jídelna

  • Simona Štětková - vedoucí školní jídelny
  • Marta Kávová - kuchařka
  • Anna Valentová - pomocná kuchařka
  • Martina Rudolfová - pomocná kuchařka

Škola

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3

Doučování žáků škol

Poslední přidaná fotografie